Skip links

Web Tasarımı

Kısaca biz

2007'den bugüne , İstanbul Ataşehir'de dijital tasarım hizmeti veriyoruz. Yaptığımız işten çok keyif alıyoruz , hayallerinize, hayat vermek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

4.7
Müşteri Puanlamamız
5/5
200+
Web + Grafik Tasarımı

Projeyi Tamamladık

200+
Mutlu Müşteri

Yeni Dostluklar Edindik

Kişisel Web Tasarımı

İnternet üzerinde, kendinize ait geçmişinizdeki deneyimlerinizi, ulaşmak istediğiniz hedeflerinizi ve genel olarak fikirlerinizi aktararak kendinizi tanıtabildiğiniz tasarımlar hazırlıyoruz.

Detaylı Bilgi Al

Kurumsal Web Tasarımı

Markaların dijital dönüşüm yolculuklarında danışman, rehber ve iş ortağıyız. Nereye gidiyorsanız, oraya gitmenize yardımcı olacak fikirler ve heyecanlar getiriyoruz.

Detaylı Bilgi Al
EN POPÜLER !

E-Ticaret Web Tasarımı

Markanızın başarısını korumak ve daha fazla tüketiciye ulaştırmak için bisitelazım, özel hizmetler ve çözümler sunar. İşletmenizin mümkün olan en iyi konumda yer almasına yardımcı olmak için çevrimiçi varlığınızı optimize ederek müşterilerinizin kolayca bulmasını sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi Al

Pazaryeri Web Tasarımı

Pazaryeri (marketplace); geleneksel ticarette de varlığını sürdüren; alıcı, satıcı ve pazaryeri yöneticisi taraflarını bir araya getiren, e-ticareti pratikleştiren online alışveriş platformlarına verilen isimdir. Marketplace ortamında yönetici bir e-ticaret sitesini hizmete açar. Satıcılar bu site üzerinden bir mağaza açar ve ürünlerini sergiler. Alıcı sıfatındaki tüketiciler ise hem satıcıları hem de ürünleri karşılaştırarak alışveriş yapabilir.

Detaylı Bilgi Al
YENİ

Mobil Uygulama

iOS, Android, Windows veya Mac için ilgi çekici çapraz platformları ve yerel uygulamaları hızla oluşturuyoruz.

Detaylı Bilgi Al

Reklam & Pazarlama

Markalaşma için mükemmeliyet merkezimiz olan BSL Dijital Tasarım Ajansı, insan merkezli markaların hikayesini, yol gösterici vizyonunu ve pazar konumlandırmasını tanımlayan marka kimliklerini şekillendirir.

Detaylı Bilgi Al

Referanslar Referanslar