Skip links

Google Reklam Hizmeti

Günümüz dijital dünyasında, Google’ın reklam ağı hizmeti olan Ads ile ürün veya hizmetlerinizi geniş kitlelere kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bütçe ile ürün veya hizmet grubunuzla alakalı olan anahtar kelimeler aracılığıyla en etkili şekilde google arama motorunda varlığınızı sürdürebilir veya geliştirebilirsiniz. İşletmeler için Google Ads reklamlarıdijital pazarlama stratejinizin çalışmalarını toplayacağınız en önemli halkasıdır.

Google Ads Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Google Ads, işletmenizin ürün veya hizmetlerini arayan kullanıcılara daha kolay ulaşabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Ölçümlenebilme özelliği ve sadece aldığınız tıklamalar için ücret ödüyor olunması, birçok firmanın neredeyse ilk reklam tercihlerinden olmasını sağlıyor. Google Ads reklamları; küçük, orta ve büyük ölçekli tüm işletmelere hizmet vermektedir. Bu sisteme dahil olduğunuzda, hedef kitlenizin yapabileceği arama sorgularını, sayfa ziyaretinde bulanabileceği web sitelerini, kategori ve konuları belirleyerek spesifik olarak hedefler ve reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz anahtar kelime kalıplarıyla Google, search alanında reklamlarınızı gösterebilir. Aynı zamanda Google ile anlaşmalı web sitelerinde reklamlarınızı görsel olarak gösterebilir, hatta sayfa ziyaretinde bulunan kullanıcıları remarketing sayesinde, daha uygun maliyetler ile hedefleme yapabilirsiniz. Bu sizi bilen değil, sizi bilmeyen kullanıcıları da potansiyel müşteri portföyünüze eklemenizi sağlar.

Bütçenizi en iyi şekilde belirlemek. Anahtar kelime çalışmasını iyi yapmak. Müşteri çekme odaklı olmak. Açılan sayfaların kontrollerini iyi yapmak. Hem arama hem görüntülü reklam ağlarından yararlanmak. Arama terimleri raporlarından yararlanmak. Sonuçları iyi analiz etmek ve buna göre optimizasyonlar yapmak. Yer hedeflemelerini iyi yapmak.

  • Google Arama Reklamları
  • Google Görüntülü Reklam Ağı Reklamları
  • Youtube Reklamları
  • Mobil Reklamlar
  • Google Alışveriş ( Ürün Listeleme ) Reklamları
  • Yeniden Pazarlama Kampanyaları
  • Ads Dönüşüm Takibi
  • Google E-Ticaret İzleme

Lütfen Teklif Alınız

Neden Bisitelazım ✌️

7 Yıllık Tecrübemize, Alanında Uzman Ekibimize, Güçlü İletişimimize, Yaratıcılığımıza Güveniyoruz.

E-Posta Adresimiz

bilgi@bisitelazim.net

Telefon Numaramız

+90 531 747 84 28

Çevrimiçiyiz, Bize Hemen Ulaşabilirsiniz

Sohbet Başlat
1
bidestek mi lazım ?
Nasıl yardımcı olabiliriz ?